Witam.
Pralka Mastercook PTD 2135P
Bieg wydarzeń sprawił, że między zbiornik i bęben dostała się mała bateria.
W efekcie zbiornik ma dziurę ok. 2cm średnicy i lekkie pęknięcie na zgrzewie.
Teraz powstały dwie kwestie. Kleić czy od razu wymieniać?
Da się to w ogóle pokleić? Silikon, włókno szklane z żywicą czy jakiś klej?
Duży problem jest z wymianą takiego zbiornika? Bo na oko wygląda, że trzeba caluteńką pralkę rozebrać.
Pozdrawiam
Pralka Mastercook PTD 2135P
Bieg wydarzeń sprawił, że między zbiornik i bęben dostała się mała bateria.
W efekcie zbiornik ma dziurę ok. 2cm średnicy i lekkie pęknięcie na zgrzewie.
Teraz powstały dwie kwestie. Kleić czy od razu wymieniać?
Da się to w ogóle pokleić? Silikon, włókno szklane z żywicą czy jakiś klej?
Duży problem jest z wymianą takiego zbiornika? Bo na oko wygląda, że trzeba caluteńką pralkę rozebrać.
Pozdrawiam