Witam, posiadam telewizję nc+ i od dłuższego czasu borykam się z problemem z gubieniem jakości na jednej z anten . Dekoder ma koło 3 lat nbox recorder 250GB , talerz 80 oraz konwerter twin
. Miałem sygnał w okolicach 75% siły i 60% jakości , myślałem, że tu leży przyczyna, wczoraj ustawiłem i teraz mam na ANT 1 i ANT 2 po około 80-85% siły i około 90-100% jakości ale po niedługim czasie na ANT1 siła pozostaje na tej samej wartości a jakość jest 0% , na ANT 2 bez zmian. Zamiana kabli powoduje to samo tylko na ANT 2 . Ponowne włączenie dekodera nieraz naprawia problem(na chwilę) a nieraz nie. Gdzie szukać problemu ?
Proszę o porady.
Proszę o porady.