Jestem calkiem zielona nie wiem co robię zle. A mianiowicie mam konwerter z czterema wejściami , na jednym kablu antenę udało mi sie ustawić sile 80% jakosc ponad 90% z tym ze na tvp1 a np TVN jakość jest 0% nie wszystkie kanały odbierają jak zmienię wejście w konwerterze to jest na odwrót TVN odbiera a TVP1 nie i jakosc jest mniejsza. Jak podłączam drugi kabel w wejście antenowe 2 siła jest a brak jakości na każdym kanale. Jak sobie z tym poradzić ?
Ile jest tunerów Sat zatem ile wyjść konwertera potrzebujemy?