Witam
Brama po kilku zamknięciach nie zamyka się.
Dopiero po odłączeniu zasilania i ponownego załączenia brama zamyka się i otwiera.
Fotokomórki podłączone są jak na rys.
Co może być powodem
pozdrawiam
Brama po kilku zamknięciach nie zamyka się.
Dopiero po odłączeniu zasilania i ponownego załączenia brama zamyka się i otwiera.
Fotokomórki podłączone są jak na rys.
Co może być powodem
pozdrawiam