Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung GT-S5360 Galaxy Y - Brak komunikacji telefon-komputer, tylko ładowanie.

mtx001 22 Aug 2013 11:43 5526 6
 • #1
  mtx001
  Level 10  
  Witam, od niedawna posiadam Samsunga Galaxy Y. Na początku kilkanaście pierwszych dni gdy podłączyłem telefon do komputera (Windows 7) automatycznie rozpoczynało się ładowanie, instalowanie sterowników no i pojawiała się informacja o nowej podłączonej pamięci. Niestety od paru tygodni gdy podłączę telefon zaczyna się tylko ładować. Zainstalowałem już wcześniej Samsung Kies, ale to nic nie pomaga. Podłączenie telefonu do komputera z Windows XP też niczym nie skutkuje. Wina mojego komputera nie wiem czy to może być dlatego ze komputer kolegi też go nie widzi, a posiada on ten sam telefon. Moje pytanie brzmi czy jest to wina jakiegoś oprogramowania, może w telefonie, przywracanie systemu, czy może to być coś z gniazdem w telefonie?
 • #3
  TomekxD
  Level 29  
  Gniazdo i kabel sprawne?
 • #4
  mtx001
  Level 10  
  Zarówno przy włączonym jak i przy wyłączonym debugowaniu niema reakcji. Kabel mój raczej sprawny, od kolegi na pewno sprawny ponieważ przy mnie swojego Samsunga podłączał. Gniazdo, zarówno ładowarką jak i moim kablem pozwala na ładowanie. Innego urządzenia na microUSB nie posiadam by sprawdzić mój kabel.
 • #5
  TomekxD
  Level 29  
  Lekkie poruszanie przewodem cos daje, zaskoczy na powiedzmy 0.5s?
 • #6
  mtx001
  Level 10  
  Niestety nie, czasem zdarzy się że trzeba lekko poruszyć żeby się chociaż ładowanie rozpoczęło, ale to w zasadzie rzadko.
 • #7
  GSM07
  Level 11  
  To może masz wyrwane gniazdo skoro i przy ładowaniu musisz czasem poruszać, aby zaczął ładować. Rozbierz i sprawdź czy przylega do płyty.