Mam prośbe,czy mógłby mi ktoś przesłać na maila schemat elektroniczny wzmacniacza eltron 100 ,wraz z wykazem elementów?Mój mail :
nowy33d(_at_)interia.pl
nowy33d(_at_)interia.pl
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamjonny napisał:W moim Eltronie 100u pali mi się ciągle jeden z tranzystorów mocy. Niezależnie czy wstawię KD czy 2n. Nie wiem już co zrobić . Wszystko sprawdzałem. Wymieniłem parę sterującą BD285/6 na 2n6488/91. W głośnikach buczenie i natychmiast pali się jeden i ten sam tranzystor z pary sterowanej przez 2n6491.
Czy ktoś może poradzić???
Ciekawe że schematy Eltronów 100(mam 2 różne) są inne niż układ w moim wzmaku.