Witam
Mam problem z FunTab 7.0 z Orange. Mianowice brak podświetlenia matrycy jak się poświeci lampką to widać ze na matrycy coś się wyświetla. próbowałem wgrać ROT ale nic nie pomaga. Wyświetlacz uszkodzony??
Mam problem z FunTab 7.0 z Orange. Mianowice brak podświetlenia matrycy jak się poświeci lampką to widać ze na matrycy coś się wyświetla. próbowałem wgrać ROT ale nic nie pomaga. Wyświetlacz uszkodzony??