Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

WF0 2480 osch Maxx - Wymiana amortyzatorów

DJF1 02 Wrz 2013 19:30 4305 4
  • #1 02 Wrz 2013 19:30
    DJF1
    Poziom 22  

Jak w temacie muszę wymienić amortyzatory ale nie wiem jak zdjąć amortyzator przy bębnie,wydaje mi się że sprzedawca u którego kupiłem amortyzatory sprzedał mi złe bo niby wszystko pasuje ale nie do końca.Co mam dalej z tym zrobić i jak to wymienić to nie wiem,przy tych co kupiłem jest jeszcze jakaś plastikowa tulejka i nie wiem po co ona jest.Proszę o radę co z tym dalej zrobić WF0 2480 osch Maxx - Wymiana amortyzatorów WF0 2480 osch Maxx - Wymiana amortyzatorów .Na zdjęciach jest nowy amortyzator i stary,zdjęcia podglądowe z aukcji allegro,amortyzatory zakupiłem w innej firmie.Dokładny model pralki to WFO 2480/21 FD 8511601474.

3 4
  • #3 03 Wrz 2013 08:05
    DJF1
    Poziom 22  

Widziałem taki zestaw ale ja kupiłem ten plastikowy z takim kołkiem jak na zdjęciu po prawej stronie i z plastikową tulejką.Czy nie zamontuje tego co kupiłem i mam kupić inne czy jak?Jeśli da się go zamontować to w jaki sposób?

2
  • #5 03 Wrz 2013 10:39
    DJF1
    Poziom 22  

Ja już to wiem bo trochę poczytałem ale zakupiłem amortyzatory takie jak widać na zdjęciu u góry,jest tam stary amortyzator i te co kupiłem.Czy te co kupiłem montuje się w taki sam sposób czy inaczej,te nowe posiadają plastikowy kołek jak widać na zdjęciu i taką plastikową tulejkę rozciętą na pół.

3