witam
mam wielki problem z podlaczeniem radyjka w maluchu. mianowicie chodzi mi o to ze w instalacji przygotowanej fabrycznie pod radio mam 3 kabelki: czerwony, czarny i zolty z czarnym paskiem. na czarnym jest - na czerwonym jest + a na tym zoltym mam -, a powinien byc chyba +. tak to przynajmniej mam napisane w instrukcji radia. i teraz nie wiem co mam robic. jak mam to podlaczyc.aha w instrukcji napisane jest ze czerwony ma byc podlaczony do stykow IGN lub ACC, a kabelek zolty ma ma byc podlaczony w skrzynce bezpiecznikowej do zlacza BAT.powiedzcie gdzie moge w ogole znalezc te zlacza??
z gory dziekuje za pomoc
mam wielki problem z podlaczeniem radyjka w maluchu. mianowicie chodzi mi o to ze w instalacji przygotowanej fabrycznie pod radio mam 3 kabelki: czerwony, czarny i zolty z czarnym paskiem. na czarnym jest - na czerwonym jest + a na tym zoltym mam -, a powinien byc chyba +. tak to przynajmniej mam napisane w instrukcji radia. i teraz nie wiem co mam robic. jak mam to podlaczyc.aha w instrukcji napisane jest ze czerwony ma byc podlaczony do stykow IGN lub ACC, a kabelek zolty ma ma byc podlaczony w skrzynce bezpiecznikowej do zlacza BAT.powiedzcie gdzie moge w ogole znalezc te zlacza??
z gory dziekuje za pomoc