witam, mam pytanie mam problem z miejscami uszkodzonymi na dysku jak moge je usunąć/zlikwidować w jaki sposób, dzięki z góry, pozdro pa
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamModerowany przez TONI_2003:Wszystko wyjaśnione temat zamykam !
Jeśli zaistnieje taka potrzeba by post został otwarty proszę dać wiadomość na PW i podać link do postu .!