Witam
problem jest taki: po włączeniu zasilania nic się nie świeci, jedynie młynek "drgnie" o kilka stopni w prawidłową stronę i na tym koniec. Nie mam kompletnie pomysłu, co w tym ekspresie może się jeszcze zepsuć
trochę już spędziłem czasu nad tym ekspresem, m. in. tutaj. Wszystko działało już dobrze i w pewnym momencie po zmieleniu kawy zaczęły migać na przemian czerwone kontrolki. Młynek był świeżo poskładany, więc wyjąłem moduł zaparzający (który też rozbierałem i czyściłem), włożyłem z powrotem. Od tego momentu sytuacja wygląda tak, jak ją opisałem na początku postu.
Na jednym ze złącz na płycie z zasilaczem są napięcia: 5V, 6,8V, 29,3V. Czy ktoś ma jakiś pomysł, co powinienem sprawdzić?
problem jest taki: po włączeniu zasilania nic się nie świeci, jedynie młynek "drgnie" o kilka stopni w prawidłową stronę i na tym koniec. Nie mam kompletnie pomysłu, co w tym ekspresie może się jeszcze zepsuć
trochę już spędziłem czasu nad tym ekspresem, m. in. tutaj. Wszystko działało już dobrze i w pewnym momencie po zmieleniu kawy zaczęły migać na przemian czerwone kontrolki. Młynek był świeżo poskładany, więc wyjąłem moduł zaparzający (który też rozbierałem i czyściłem), włożyłem z powrotem. Od tego momentu sytuacja wygląda tak, jak ją opisałem na początku postu.
Na jednym ze złącz na płycie z zasilaczem są napięcia: 5V, 6,8V, 29,3V. Czy ktoś ma jakiś pomysł, co powinienem sprawdzić?