logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Saeco Odea Go - nie uruchamia się, nic się nie zaświeca

coolrob 11 Wrz 2013 22:59 1431 0
REKLAMA
  • #1 12726060
    coolrob
    Poziom 15  
    Posty: 197
    Pomógł: 6
    Ocena: 25
    Witam

    problem jest taki: po włączeniu zasilania nic się nie świeci, jedynie młynek "drgnie" o kilka stopni w prawidłową stronę i na tym koniec. Nie mam kompletnie pomysłu, co w tym ekspresie może się jeszcze zepsuć :P


    trochę już spędziłem czasu nad tym ekspresem, m. in. tutaj. Wszystko działało już dobrze i w pewnym momencie po zmieleniu kawy zaczęły migać na przemian czerwone kontrolki. Młynek był świeżo poskładany, więc wyjąłem moduł zaparzający (który też rozbierałem i czyściłem), włożyłem z powrotem. Od tego momentu sytuacja wygląda tak, jak ją opisałem na początku postu.

    Na jednym ze złącz na płycie z zasilaczem są napięcia: 5V, 6,8V, 29,3V. Czy ktoś ma jakiś pomysł, co powinienem sprawdzić?
  • REKLAMA
REKLAMA