Witam
Po długich mękach udało mi się zainstalować sterownik do urządzenia SkyStar USB 2 na laptopie Toshiba Satelite L305.
System widzi w urządzeniach ten tuner i pisze że sterownik jest najnowszy oraz urządzenie działa poprawnie.
Zainstalowałam też program dvbviewer. Niestety nie wyświetla mi żadnego programu
Przy próbie wyświetlenia jakiegokolwiek mam komunikat
"Nie znaleziono aktywnego urządzenia DVB"
Dziwne jest to że w ustawieniach w zakładce Hardware nie mam widocznego do wyboru żadnego urządzenia choć jak mniemam coś tam powinno być do wyboru.
Mam tam wybrane Satelite i normal .
Może ktoś by mi pomógł jak uruchomić ten tuner.
Po długich mękach udało mi się zainstalować sterownik do urządzenia SkyStar USB 2 na laptopie Toshiba Satelite L305.
System widzi w urządzeniach ten tuner i pisze że sterownik jest najnowszy oraz urządzenie działa poprawnie.
Zainstalowałam też program dvbviewer. Niestety nie wyświetla mi żadnego programu
Przy próbie wyświetlenia jakiegokolwiek mam komunikat
"Nie znaleziono aktywnego urządzenia DVB"
Dziwne jest to że w ustawieniach w zakładce Hardware nie mam widocznego do wyboru żadnego urządzenia choć jak mniemam coś tam powinno być do wyboru.
Mam tam wybrane Satelite i normal .
Może ktoś by mi pomógł jak uruchomić ten tuner.