logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

SkyStar usb2 - "Nie znaleziono aktywnego urządzenia DVB"

figa22222 15 Wrz 2013 22:13 1428 2
REKLAMA
  • #1 12740511
    figa22222
    Poziom 10  
    Posty: 85
    Ocena: 6
    Witam

    Po długich mękach udało mi się zainstalować sterownik do urządzenia SkyStar USB 2 na laptopie Toshiba Satelite L305.
    System widzi w urządzeniach ten tuner i pisze że sterownik jest najnowszy oraz urządzenie działa poprawnie.
    Zainstalowałam też program dvbviewer. Niestety nie wyświetla mi żadnego programu :(
    Przy próbie wyświetlenia jakiegokolwiek mam komunikat
    "Nie znaleziono aktywnego urządzenia DVB"
    Dziwne jest to że w ustawieniach w zakładce Hardware nie mam widocznego do wyboru żadnego urządzenia choć jak mniemam coś tam powinno być do wyboru.
    Mam tam wybrane Satelite i normal .

    Może ktoś by mi pomógł jak uruchomić ten tuner.
  • REKLAMA
  • #2 12740594
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #3 12740652
    figa22222
    Poziom 10  
    Posty: 85
    Ocena: 6
    Ok to przepraszam za złe miejsce mojego pytania i proszę Moderatora o przeniesienie do odpowiedniego działu.
REKLAMA