Kupiony na giełdzie uszkodzony sharp 70FS-57S. Obraz był nieczytelny przesunięty i na połowie ekranu. Pion prawie, że naprawiłem (brakuje mi jeszcze tda7480), ale obraz jest ładny już na połowie ekranu, ale zastanawia mnie jedno przy naciskaniu przycisków z klawiatury wyskakuje okienko, ale jest puste nie ma nic w nim, w prawym górnym rogu wyskakuje też czasami tylko czarne okienko tak jakby miał tam być napisany nr programu albo godzina. Przy pogłaśnianiu przesuwają się tylko jakieś czarne kwadraciki. PIP działa prawidłowo przy przełączaniu programów. Ktoś wyciągał tam już pamięć x24645 (ic1003). Gdzie szukać powodu braku napisów? Czy może to być wykasowana pamięć i skąd wsiąść wsad do niej, albo, co może być jeszcze uszkodzone?