Witam! Mam problem z tym TV ponieważ został przywieziony z Niemiec i trzeba go przestroić, jednak zanim do tego sie zabiore to musze zaprogramować jakis program. Tylko że TV nie wyświetla OSD dosłownie nic tylko śnieg na ekranie. Pilot jest oryginalny i działa na 100% Nie mam pojęcia od czego wogole zacząć. Prosze o sugestie. Dziękuje i pozdrawiam