Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Golf IV 99r - podłączenie sterownika centralnego zamka

stasiek008 20 Sep 2013 11:45 11085 4
    stasiek008
    Level 11  
    Witam. Posiadam golfa IV 99r i posiadam w nim centralny zamek z kluczyka. Niestety zamek w drzwiach zaczął mi sie psuć więc postanowiłem kupic centralke na pilot Noxon-t5. Wszystko pieknie ładnie ale nie mogę podpiąć kabelka do zamykania. Powinien on być żółto niebieski albo żółto zielony. Po wpięciu w te kable nic to nie daje. Otwieranie działa i sygnalizacja kierunkami tez. Nie wiem co teraz. Proszę o pomoc. Czy może mieć to związek z wadliwie działającym zamkiem drzwiach?
    misiek-888
    Level 36  
    Otwieranie, zamykanie , ryglowanie znajdziesz w drzwiach przy sterowniku szyby.
    stasiek008
    Level 11  
    Chodzi o wiązke kabli która idzie w drzwiach? Tam własnie się podpinałem . Podłączam się pod każdy kabel i ciagle mi nie zamyka. Zdjąłem nawet osłonę przy dźwigni przy masce i tam próbowałem przy kostce i dalej mi nie zamyka ;/
    milejow
    Level 43  
    Zatrzaśnij zamek na otwartych drzwiach, jak szyby w prądzie to musisz wpinać się wewnątrz drzwi, na wiązce od zamka do modułu sterującego silnika szyby.
    stasiek008
    Level 11  
    szyb w prądzie nie mam.

Dodano po 2 [godziny] 25 [minuty]:

A jest jakiś przekaźnik od centralnego zamka w skrzynce przekaźników? sterownik zakupiony przeze mnie jest dobry na pewno bo sprawdzałem w innym aucie. Teraz natomiast zauważyłem że gdy podłącze dwa kable od zamykania i otwierania do kabla żółto zielonego( tego co powinien zamykać drzwi w aucie) to auto zamyka sie i otwiera ale musze przed zamknięciem nacisnąć na pilocie otwarcie i potem zamknięcie szybko, analogicznie jest z otwarciem. Proszę o pomoc

Dodano po 12 [minuty]:

Dodam tylko że mam czasami problem z zamknięciem auta od strony kierowcy z kluczyka. Może to jest przyczyną?