Siemanko. Potrzebujęsię dowiedzieśjak mogę z jechać z napięcia stałego 25V na 17-18V. Transformator ma 150W i 4,5A. Potrzebuję takie napięcie do wzmacniacza. Z góry THX!!!
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamvoodoogo37 napisał:najprosciej to wpiac w plusa z 5-7 diod krzemowych na jakis wiekszy pradzik (8 A chyba wystarcza ?) (polaczone szeregowo, zworc uwage na polaryzacje!)
pozdr