Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HP Color LaserJet 5 - problemy z grubym papierem

DJ Ramzees 15 Mar 2005 11:57 1962 10
    DJ Ramzees
    Level 15  
    Witam.
    Posiadam drukarkę HP Color LaserJet 5 drukarka na zwykłym papierze drukuje normalnie natomiast problem pojawia się kiedy chcę wydrukować np. na papierze powlekanym (100g) lub na papierze samoprzylepnym, drukarka albo go nie pobiera albo jak pobierze to wywala błąd.
    Proszę o pomoc.

zmieniłem temat
    kosmita
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    Awdeg
    Level 26  
    Myśle,że podajnik tylny rozwiąże twój problem,wtedy przebieg papieru jest zbliżony do płaskiego,dodatkowo podajnik ten ma własny napęd
    DJ Ramzees
    Level 15  
    Ale skąd taki podajnik wyczasnąć ?
    Awdeg
    Level 26  
    U mnie 150zł,ale wpierw upewnij się że będziesz mógł drukować na tych ,nalepkach lub folii.Rzecz w tym że fuser w tych drukarkach ma wysoka temperature i czasem folia się faluje ,a na nalepkach robią się bąble.Ja sprzedawałem kiedyś te drukarki i pomimo ze mam CLJ 5500 jedną 5M sobie zostawiłem poniewaz koszty wydruków na niej są minimalne,oraz ta drukarka wyjątkowo intensywnie kryje tonerem.
    DJ Ramzees
    Level 15  
    A podajnika A3 do tej drukarki niemasz czasem ??
    Awdeg
    Level 26  
    Mam ale po co ,tylko kołek zamienisz miejscami,wykręcisz ograniczenie papieru i już masz A3
    DJ Ramzees
    Level 15  
    Możesz dokładniej opisać jak to zrobić z tym "kołkiem" ??
    fafu
    Level 12  
    wyczysc lub zmien roliki i separatory a potem sprawdz tace która prowadzi papier do pieca tam czesto przykleja sie duzo odpadów i papier zacina sie nara
    DJ Ramzees
    Level 15  
    Kto mi opisze dokładnie jak przerobić ten podajnik A4 na A3 ??
    sebo_77
    Level 1  
    Tez mam problem z grubym papierem. Czy tylni podajnik pomoże, jeśli papier płynnie przechodzi przez drukarkę - w przypadku, gdy wkłada się go w miejsce gdzie powinien być ten podajnik? Gdzie i za ile można taki podajnik kupić w okolicach Krakowa, ewentualnie wysyłkowo?
    Pozdrawiam
    kris21
    Level 17  
    witam.
    Mieliście może problem bład 13.4clear front tray input jam drukareczka wyczyszczona wydrukowałą 3 kartki i taki komunikat pojawia się teraz mieliście taki problem??