Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak rozebrać obudowę do Whirpool AWT 2056 - 500 ??

MaXXMisiek 16 Mar 2005 22:35 3292 5
    MaXXMisiek
    Level 11  
    Witam wszystkich.

Może to pytanko nie jest na miejscu akurat na to forum ale tylko tu mogę liczyć na jakiekolwiek informacje w moim problemiku. Mianowicie wysiadła mi grzałka w w/w pralce i musze ją wymienić. Pralka prawdopodobnie dostała także jakiegoś nieznacznego uszkodzenia jakichs uszczelniaczy bo od czasu do czasu puszcza wode z pod siebie ....( ;) heheh ). Natomiast próbował już kilka razy i nie wiem jak sie do tego cholerstaw zabrać by zdjąć choć te boczne blachy. Pobrałem z forum elektrody instrukcję do owej pralki ale nadal nie wiem jak to dranstwo rozmontować. Po odkręceniu tylnych śrub i tych które trzymają boczne blachy na dole nadal nie można tego zdjąć widocznie sa zamocowana jna jakichś zaczepach. Nie chciał bym uzywac do ich zdjęcia otwieracza do konserw więc może ktoś już taki kosmiczny sprzet rozbierał i potrafił by mi podpowiedzieć w jakiej należało by co i jak rozbierać.

Z góry dzięki wielką za wszelaką pomoc.

Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc dla takiego laika jak ja .. :-)
    User removed account
    Level 1  
    MaXXMisiek
    Level 11  
    Tzn gdzie??

Bo jak patrzy sie od przodu na pralke to nie mam tam żdnych plastików tylko metalowa ścianka przednia.

Pomijając ten fakt gdy poodkrecałem wszystkie śruby które widziałem boczne blachy trzyma jeszcze coś własnie z przodu mniej więcej na 1/3 wysokości pralki od góry.

I czy te boczne blachy nie mają jakichś zaczepów na samej górze pod plastikiem który jest widoczny po otwarciu pokrywy??
    User removed account
    User removed account  
    MaXXMisiek
    Level 11  
    Okej będe próbował poodkręcam te śrubki o których mówicie i będe próbował przesunąć ten bok w tył.

A czy moje podejrzenia co do grzałki sa prawidłowe że padła?

Gdy wleje sie zimną wode programa staje w momencie gdy pralka miał by zacąć płukanie, napomiast gdy wode wlejemy ciepłą idzie cały program bez przeszkód
    User removed account
    Level 1