Witam mam problem z komputerem
problemem jest użycie procesora które jest 100% przez cały czas czy mogę jakoś temu zaradzić?? Proszę bardzo o pomoc
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tammonik853 napisał:system stawialam dwa dni temu
monik853 napisał:po wylaczeniu aktualizacji automatycznych wydajnosc komputera spadla i praktycznie w 100%