Witam.
Ostatnio przeniosłem swojego xkloca z salonu na biurko. Podłączyłem go do monitora i chciałem używać tego samego kabla ethernet co w komputerze i w razie potrzeby wpinać do xboxa.
Gdy próbuję się połączyć wyświetla się błąd i każe mi przetestować połączenie. Test kończy się na łączeniu z siecią (1 etap) i wyświetla się komunikat o błędzie adresu ip. Przeglądałem sporo internetu ale nie znalazłem odpowiedzi.
Z siecią bezprzewodową i komputerem przez ten sam kabel problemów nie ma.
Model mojego rutera to ASMAX AR704g.
Ostatnio przeniosłem swojego xkloca z salonu na biurko. Podłączyłem go do monitora i chciałem używać tego samego kabla ethernet co w komputerze i w razie potrzeby wpinać do xboxa.
Gdy próbuję się połączyć wyświetla się błąd i każe mi przetestować połączenie. Test kończy się na łączeniu z siecią (1 etap) i wyświetla się komunikat o błędzie adresu ip. Przeglądałem sporo internetu ale nie znalazłem odpowiedzi.
Z siecią bezprzewodową i komputerem przez ten sam kabel problemów nie ma.
Model mojego rutera to ASMAX AR704g.