Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

IE ustawienia. Skopiowanie danych z Outlooka.

smokuss 19 Mar 2005 11:33 1062 3
    smokuss
    Level 14  
    Witam

Padł mi system i już sie nie podniósł a potrzebuje skopiować z Outlooka wszystko co sie da, czyli ksiażke adresową, wszystkie maile i co najważniejsze ustawienia (loginy, hasła, pop3, smtp) a to wszystko pod Win98

Moge w nim grzebać pod XP i to znaleźć ale gdzie tego szukać??

Pomóżcie bo tego to ja sam nie odtworze.

Pozdro
    pawlo_1
    Level 17  
    meile wysłane, odebrane, usuniete, kopie robocze pożesz odzyskac kopiując folder Outlook Express który znajduje się w C:\WINDOWS\Dane aplikacji\Identities\{14328495-9CD7-4227-AD52-63DE3F943EF4}\Microsoft , który później umieszczasz w tym samym miejscu gdy wgrasz nowy sytem. Napewno działa bo sam tak czesto robie. Natomiast hasła?, nie wiem.
    smokuss
    Level 14  
    Ok. to już zrobiłem a teraz jak wyciągnąć książke adresową i te ustawienia bo wszystkich nie pamiętam :/
    arnoldk_20
    Level 35  
    smokuss wrote:
    Ok. to już zrobiłem a teraz jak wyciągnąć książke adresową i te ustawienia bo wszystkich nie pamiętam :/

Książka adresowa jest w pliku *.wab ( [nazwa użytkownika].wab czasami sa jej kopie w plkach z rozszerzeniem *.wa~ *.wab~
    w win 95 98 ime w katalogu
    C:\WINDOWS\Dane aplikacji\Microsoft\Address Book\
    w win Xp jest w katalogu C:\Documents and Settings\{nazwa użytkownika}\Dane aplikacji\Microsoft\Address Book\

Konta email możesz exportować do pliku *.iaf
    w outlook expresie w menu narzędzia-->Konta -->(zakładka) poczta
    wybierasz pokoleji każde konto i przyciskasz przycisk Exportuj i zapisujesz na dysk do pliku *.iaf
    na nowo postawionym systemie robisz tak samo tylko że importujesz konta do outlooka.