Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sharan 2000 r lift - jaki kluczyk kupić ?

viansa2003 09 Lis 2013 20:36 1266 7
  • #1 09 Lis 2013 20:36
    viansa2003
    Poziom 11  

witam dzisiaj rano gdy robiłem zakupy w sklepie zgubiłem kluczyk do samochodu sharan 1.9 tdi 2000 rok lift,zadzwoniłem po klucznika bo nie chciałem zostawiać auta pod sklepem nie chcąc żeby znalazca odjechał moim autem! więc pan klucznik otworzył mi auto i wyciągnął wkładke ze stacyjki oraz coś podczepił do gniazda elektrycznego do którego mechanicy się podłanczaja i odpalił śrubokrętem który mi dał w cenie usługi 350 zł.kazał mi na allegro lub na szrocie kupić zamki ze stacyjką i kluczykiem wszystko fajnie ale po przeszukiwaniu 50 kluczyków wiem że chodzi o megaherce!!??? więc jaki kluczyk mam kupić do swojego auta?

• #3 10 Lis 2013 16:00
    celica-club
    Poziom 10  

Facet poszedl na latwizne. Wylaczyl immo i teraz pali na srubokret. Wyciagnij zamek z drzwi i daj prawdziwemu klucznikowi to wytnie z niego klucz. Albo kup caly komplet z rozbitka - klucz, stacyjka, zamki. Immo nie musisz kodowac, a pilot przyuczysz samemu. Mozesz kupic uzywke na aukcji. Najlepiej szukaj pod haslem: seat 433,92.

• #4 10 Lis 2013 18:44
    viansa2003
    Poziom 11  

dziękuje za odpowiedz,to znaczy że jak kupie wszystkie zamki i kluczyki ,zmienie je i dam rade sam zakodować?? ja nie mam komputera do samochodów! chyba że da rade bez komputera? zauważyłem że jak jezdze to świeci mi kontrolka alarmu w drzwiach !co to znaczy?

• #5 10 Lis 2013 21:14
    celica-club
    Poziom 10  

Immo wylaczone, fura pali bez klucza, wiec kompa nie potrzebujesz. Pewnie mruga autko na liczniku podczas jazdy?
    Pilota uzywanego kupisz bez problemu. Kodowanie https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1259569.html
    A co z kluczem? Najszybciej jest zrobic klucz na podstawie zamka. Jedna srubka i klamka z zamkiem w rekach. Wysylasz do firmy, odsylaja gotowy klucz i tyle. Nie trzeba kupowac nowych i bawic sie w wymiane wszystkiego. Chyba ze masz duzo czasu i checi na rozkrecanie calego auta :)
    Popros zeby wycieli na widelkach sharan 2000 r lift - jaki kluczyk kupić ? w srodek wsuniesz pilot i jezdzisz dalej. Bez kombinacji.

• #6 10 Lis 2013 21:22
    Erwin123
    Poziom 26  

Kupisz pestke to klucz zakodujesz kablem za 60zł plus pin przeliczenie:)v

• #7 10 Lis 2013 21:25
    celica-club
    Poziom 10  

Po kiego grzyba mu pestka? Przeciez juz pali na srubokret.

• #8 10 Lis 2013 21:32
    Erwin123
    Poziom 26  

Po takiego ze pewnie klucz miga , no ale przecież mozna diode zakleić nie? eh.. pseudo fachowcy trzeba robić jak nalezy .

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME