Witam
Mam problem z kotłem, mianowicie przy grzaniu tylko CWU zdarza się że samoczynnie załącza się CO, temperatura na kotle dochodzi nawet do 80 stopni. Był serwisant ale powiedział że nie wie co może być przyczyna....Dodam że jestem laikiem, chciałbym sam naprawić usterkę, proszę o pomoc
Mam problem z kotłem, mianowicie przy grzaniu tylko CWU zdarza się że samoczynnie załącza się CO, temperatura na kotle dochodzi nawet do 80 stopni. Był serwisant ale powiedział że nie wie co może być przyczyna....Dodam że jestem laikiem, chciałbym sam naprawić usterkę, proszę o pomoc