Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

GOCLEVER T76GPSTV - Padnięty android

Obama990 13 Nov 2013 21:06 12876 11
    Obama990
    Level 8  
    Witam mam problem z moim tabletem po wgraniu aktualizacji ze strony producenta tablet się zrestartował i ukazał mi się sympatyczny ludzik androida z wykrzyknikiem i nic nie moge zrobić . Próbowałem sposobu z 1. Podłącz ładowarkę do tabletu, aż się pojawi ikona ładowania i poczekać koło 20min w przypadku gdy było nie ładowane dłuższy czas
    2.Wciśnij (Vol-) + Włącznik i trzymaj do pojawienia się logo Android, po czym puść Włącznik, ale trzymaj nadal (Vol-)
    3. Na ekranie pojawi się logo Android z wykrzyknikiem wtedy puść (Vol-)
    4. Wciśnij jednokrotnie (Vol-) pojawi się menu
    5. Ponownie wściśnij kilkukrotnie (Vol-) do momentu przejścia na "wipe data/faktory reset"
    6. Następnie wciśnij (Vol+) aby zatwierdzić.
    7. (Vol-) wciskamy aż to wybrania Yes i teraz wciskamy (Vol+)
    8. Po wykonaniu opcji wybrać "reboot system now" przyciskiem (Vol-) i zatwierdzić (Vol+)

Ale to nie działa próbowałem wgrać aktualizacje czy coś przez kartę SD wyskakuje komunikat instalation aborted
    Macie jakieś pomysły ?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    actin
    Level 33  
    Jeżeli na gwarancji to myślę że możesz śmiało oddać. Jeśli nie, próbował bym ściągnąć czysty soft i wgrać go od nowa. Pamiętaj, jeśli nie miałeś z tym styczności - nie próbuj aby nie uwalić do końca. W internecie na forach o Androidzie znajdziesz instrukcje krok po kroku oraz potrzebne pliki.A co się dzieje po wybraniu "wipe.."?
    Obama990
    Level 8  
    actin wrote:
    Jeżeli na gwarancji to myślę że możesz śmiało oddać. Jeśli nie, próbował bym ściągnąć czysty soft i wgrać go od nowa. Pamiętaj, jeśli nie miałeś z tym styczności - nie próbuj aby nie uwalić do końca. W internecie na forach o Androidzie znajdziesz instrukcje krok po kroku oraz potrzebne pliki.A co się dzieje po wybraniu "wipe.."?

Piszę że zakończona że wszystko okej lecz gdy uruchamiam tablet dalej napotykam ten sam problem .
  • Helpful post
    actin
    Level 33  
    Wydaje mi się że bez wgrania systemu się nie obędzie.
    Obama990
    Level 8  
    Mam tylko pytanie z jakiego powodu mógł on paść ? Przecież aktualizacja była ze strony producenta wszystko robione wgl instrukcji i tak nagle :O ? Nie próbowałem rotować ani nic z tych rzeczy na tym tablecie był problem że nie działał sklep i trza było zaktualizować i bum :(

Czy instalacja tego systemu jest jakoś bardzo skomplikowana czy wystarczą podstawy znajomości ?
    Obama990
    Level 8  
    Witam mam problem męczę się już z tym tabletem całą noc po aktualizacji oprogramownia które było na stronie producenta wysypał mi się android całkowicie próbowałem już przywracania itp I podobno jedną radą jest wgranie nowego softu mam pytanie jak to zrobić mógł by mi to ktoś opisać ?
    Obama990
    Level 8  
    Właśnie najgorsze jest to że całą noc szukałem systemu próbowałem wgrywać i nic
    artiii
    Level 15  
    jak masz gwarancje to go oddaj do serwisu.mi też się tak zrobiło oddałem i po sprawie.działa jak należy