Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

GOCLEVER T76GPSTV - Padnięty android

13 Lis 2013 21:06 12516 11
  • Poziom 7  
    Witam mam problem z moim tabletem po wgraniu aktualizacji ze strony producenta tablet się zrestartował i ukazał mi się sympatyczny ludzik androida z wykrzyknikiem i nic nie moge zrobić . Próbowałem sposobu z 1. Podłącz ładowarkę do tabletu, aż się pojawi ikona ładowania i poczekać koło 20min w przypadku gdy było nie ładowane dłuższy czas
    2.Wciśnij (Vol-) + Włącznik i trzymaj do pojawienia się logo Android, po czym puść Włącznik, ale trzymaj nadal (Vol-)
    3. Na ekranie pojawi się logo Android z wykrzyknikiem wtedy puść (Vol-)
    4. Wciśnij jednokrotnie (Vol-) pojawi się menu
    5. Ponownie wściśnij kilkukrotnie (Vol-) do momentu przejścia na "wipe data/faktory reset"
    6. Następnie wciśnij (Vol+) aby zatwierdzić.
    7. (Vol-) wciskamy aż to wybrania Yes i teraz wciskamy (Vol+)
    8. Po wykonaniu opcji wybrać "reboot system now" przyciskiem (Vol-) i zatwierdzić (Vol+)

Ale to nie działa próbowałem wgrać aktualizacje czy coś przez kartę SD wyskakuje komunikat instalation aborted
    Macie jakieś pomysły ?
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    Jeżeli na gwarancji to myślę że możesz śmiało oddać. Jeśli nie, próbował bym ściągnąć czysty soft i wgrać go od nowa. Pamiętaj, jeśli nie miałeś z tym styczności - nie próbuj aby nie uwalić do końca. W internecie na forach o Androidzie znajdziesz instrukcje krok po kroku oraz potrzebne pliki.A co się dzieje po wybraniu "wipe.."?
  • Poziom 7  
    actin napisał:
    Jeżeli na gwarancji to myślę że możesz śmiało oddać. Jeśli nie, próbował bym ściągnąć czysty soft i wgrać go od nowa. Pamiętaj, jeśli nie miałeś z tym styczności - nie próbuj aby nie uwalić do końca. W internecie na forach o Androidzie znajdziesz instrukcje krok po kroku oraz potrzebne pliki.A co się dzieje po wybraniu "wipe.."?

Piszę że zakończona że wszystko okej lecz gdy uruchamiam tablet dalej napotykam ten sam problem .
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    Wydaje mi się że bez wgrania systemu się nie obędzie.
  • Poziom 7  
    Mam tylko pytanie z jakiego powodu mógł on paść ? Przecież aktualizacja była ze strony producenta wszystko robione wgl instrukcji i tak nagle :O ? Nie próbowałem rotować ani nic z tych rzeczy na tym tablecie był problem że nie działał sklep i trza było zaktualizować i bum :(

Czy instalacja tego systemu jest jakoś bardzo skomplikowana czy wystarczą podstawy znajomości ?
  • Poziom 7  
    Witam mam problem męczę się już z tym tabletem całą noc po aktualizacji oprogramownia które było na stronie producenta wysypał mi się android całkowicie próbowałem już przywracania itp I podobno jedną radą jest wgranie nowego softu mam pytanie jak to zrobić mógł by mi to ktoś opisać ?
  • Poziom 7  
    Właśnie najgorsze jest to że całą noc szukałem systemu próbowałem wgrywać i nic
  • Poziom 15  
    jak masz gwarancje to go oddaj do serwisu.mi też się tak zrobiło oddałem i po sprawie.działa jak należy