Witam, mam do was prośbę o identyfikację wielkiej żarówki znalazłem ja w piwnicy ma ok 30cm średnicy, podłączenie na dwa bolce. Ma ona jakaś ciekawa historie? A może jest coś warta?
Zamieszczam zdjęcie orzeszek jest dla porównania skali:
https://obrazki.elektroda.pl/4887501900_1385017945.jpg
Zamieszczam zdjęcie orzeszek jest dla porównania skali:
https://obrazki.elektroda.pl/4887501900_1385017945.jpg