Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung 65F8000 - dzwiek z aplikacji internetowych na amplitunerze

Ievil 02 Gru 2013 10:25 984 2
  • #1 02 Gru 2013 10:25
    Ievil
    Poziom 2  

Witam. Mam takie pytanie (problem), otoz kupilem kilka dni temu tv Szajcung 65F8000, powiesilem, podlaczylem i praktycznie wszystko dziala, ale mam pytanie odnosnie konfiguracji i podlaczenia do amplitunera Yamaha RXV673. Otoz - odtwarzacz BlueRay i decoder tv sat sa podlaczone do wzmacniacza osobno przez HDMI, wzmacniacz do telewizora tez jest podlaczony przez HDMI, generalnie wszystko wspolpracuje bez najmniejszego problemu jednak gdy w TV chce obejrzec cos z dowolnej aplikacji internetowej to niestety nie mam dzwieku na wzmacniaczu, wiem, ze moge podlaczyc tv (kanal zwrotny dzwieku) kablem optyczym, tak mialem w poprzednim telewizorze, ale chcialbym nie ciagnac dodatkowych kabli. Nie jestem pewien, ale wydaje mi sie, ze brak dzwieku to kwestia poprawnej konfiguracji urzadzen, w koncu wszystkie urzadzenia ktore posiadam sa zgodne z HDMI 1.4. Dodam, ze gdy zaopatrywalem sie w przewody, rowniez zwracalem uwage na zgodnosc z HDMI 1.4. Prosze o sugestie, dziekuje

0 2
  • #2 02 Gru 2013 12:32
    grubs
    Poziom 32  

Z instrukcji
    W kontekście ARC
    Certain functions such as the Smart Hub may not be available if 3D Auto View is set to On while Source is in HDMI mode. In this case, set 3D Auto View or 3D Mode to Off.
    Możliwe jest również że podczas korzystania ze smart hub żeby mieć dźwięk musisz wyłączyć inne źródła typu dekoder etc.

0
  • #3 02 Gru 2013 12:52
    Ievil
    Poziom 2  

dzieki, sprawdze po powrocie z pracy

0