Witam,
Mam problem z piekarnikiem firmy INDESIT FI 51.B IX.
Wymieniłem termostat bo zupełnie nie działał w sklepie dostałem taki:
METALFLEX 15(2,5) / 250 ~
KT-165 CBA
T140 50-320 stopni C
51/08
Sprzedawca zapewniał, że będzie działał poprawnie i pasuje do tego piekarnika.
Fakt, że piekarnik działa termostat załącza i wyłącza go odpowiednio ale jest problem ze skalą narysowaną na panelu. Zupełnie nie odpowiada nastawieniom termostatu ustawiam 60 stopni a piekarnik grzeje na 120 stopni.
Czy jest jakaś możliwość skorygowania termostatu? Jaki powinienem kupić jeśli nie ma opcji skorygowania skali?
Mam problem z piekarnikiem firmy INDESIT FI 51.B IX.
Wymieniłem termostat bo zupełnie nie działał w sklepie dostałem taki:
METALFLEX 15(2,5) / 250 ~
KT-165 CBA
T140 50-320 stopni C
51/08
Sprzedawca zapewniał, że będzie działał poprawnie i pasuje do tego piekarnika.
Fakt, że piekarnik działa termostat załącza i wyłącza go odpowiednio ale jest problem ze skalą narysowaną na panelu. Zupełnie nie odpowiada nastawieniom termostatu ustawiam 60 stopni a piekarnik grzeje na 120 stopni.
Czy jest jakaś możliwość skorygowania termostatu? Jaki powinienem kupić jeśli nie ma opcji skorygowania skali?