Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Panasonic viera TX-P42S20E przywrócenie ustawień fabrycznych

sisio4 08 Dec 2013 14:56 6969 2
    sisio4
    Level 2  
    Panasonic viera TX-P42S20E nie można przywrócić ustawień fabrycznych.Po prubie ustawienia kanałów DVB-c wybierając Niemcy lub Szwecję telewizor znajdował kanały i niby wszystko ok. ale tv nie działał poprawnie - strasznie mulił każde naciśnięcie guzika na pilocie wiązało się z czekaniem na reakcję tv nawet do 2 min a i sam z siebie czasami zmienia kanały lub całkowicie gaśnie obraz. Metodą prób i błędów po kilkukrotnym przywruceniu ustawień fabrycznych i ustawieniu państwa na Czechy telewizor żyje swoim życiem t.zn. jak wyżej tylko bardziej mu się udzieliło a na dodatek nie mogę już przywrócić ustawień fabrycznych ..Proszę o pomoc...
    czapi6
    Level 1  
    Trzeba naprawić, a nie w trybach grzebać.
    sisio4
    Level 2  
    Przestawianie z dvbt na dvbc jest problemowe w ustawieniach na pl. i nie jest to usterka a przywracanie ustawień fabrycznych jest funkcją telewizora więc nigdzie nie grzebałem

Dodano po 43 [minuty]:

Więc udało się telewizor został przywrócony do ustawień fabrycznych lecz trwało to długo tzn. już po trzykrotnym potwierdzeniu ekran zrobił się czarny i dopiero po ok. 5 min wyskoczył komunikat o powrocie do ustawień fabrycznych , normalnie ten komunikat wyskakiwał po ok 5 do 10 sek. Jednaknadal pozostaje problem odbioru kanałów dvbc gdyż w ustawieniach tv na pl. nie ma ustawień dvbc a tylko dvbt wsparcie dla dvbt i analogowe więc trzeba ustawiać inny kraj jednak w takim ustawieniu mój tv. nie działa poprawnie więc narazie przed świętami w obawie o sprzęt daję sobie spokój z eksperymentami lecz temat zostawiam otwarty więc zapraszam do dyskusji .Może aktualizacja oprogramowania rozwiąże problem ...