Witam, moja prośba dotyczy pomocy w rozwiązaniu następującego problemu, mianowicie, aby w dwupiętrowym domu, wchodząc na piętro, na dole załączać światło, natomiast u góry je wyłączać. Szeregowe połączenie włączników nie wchodzi w rachubę, bo wracając byłaby potrzeba ponownego włączenia światła, a wciągu dnia nie jest to konieczne.