Witam!
Co może być przyczyną samoczynnego wyłączania się odkurzacza jak w temacie? Po ok. 1 minucie od włączenia staje silnik i mruga kontrolka, co wg. instrukcji oznacza przegrzanie. Odkuracz nie jest zbyt silnie nagrzany, filtry (dostepne z zewnątrz) są czyste. Gdzie jest w tym modelu czujnik temperatury? Czy ktoś miał taki problem?
Co może być przyczyną samoczynnego wyłączania się odkurzacza jak w temacie? Po ok. 1 minucie od włączenia staje silnik i mruga kontrolka, co wg. instrukcji oznacza przegrzanie. Odkuracz nie jest zbyt silnie nagrzany, filtry (dostepne z zewnątrz) są czyste. Gdzie jest w tym modelu czujnik temperatury? Czy ktoś miał taki problem?