Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Synchronizacja telewizora SAMSUNG UE46F6400 z dekoderem HD3000 cyfrowego polsat

lukasz.sikora1993 22 Gru 2013 12:21 10653 9
  • #1 22 Gru 2013 12:21
    lukasz.sikora1993
    Poziom 1  

Witam!
    Mam problem z synchronizacją telewizora SAMSUNG UE46F6400 z dekoderem HD 3000 cyfrowego polsatu. Chodzi mi o to, że nie mogę skonfigurować dekodera z telewizorem tak aby przełączać kanały pilotem od telewizora. Robię zgodnie z instrukcją obsługi ale nie ma takiego numeru dekodera jak mój. I muszę zaznaczyć nie ma mojego dekodera i koniec konfiguracji. Pilot nie przełącza kanałów dekodera.
    Jak można to zmienić?

0 9
  • #2 22 Gru 2013 14:59
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

Kupić pilot uniwersalny np. ElMak.

2
  • #3 05 Sty 2014 13:10
    521363
    Poziom 1  

czy ktoś już rozwiązał ten problem ,pomijając pomysł z pilotem uniwersalnym

0
  • #4 08 Sty 2014 16:13
    pjarmolowicz
    Poziom 9  

Witam ma ten sam problem ja mam dekoder CP SAGEMCOM czy rozwiazales ten problem?

Dodano po 1 [minuty]:

KOCUREK1970 to nie jest rozwiązanie tego problemu

0
  • #5 08 Sty 2014 18:45
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

pjarmolowicz napisał:

Jak dla kogo, mam tak i świetnie to zdaje egzamin.

0
  • #6 08 Sty 2014 18:48
    mihal2002
    Poziom 43  

pjarmolowicz napisał:

A widzisz jakieś inne rozwiązanie?
    Napisz do producenta TV lub dekodera i możesz się żalić. A odpowiedź dostałeś jednoznaczną i prawidłową, TY jak i inni.

2
  • #7 15 Sty 2014 17:48
    pjarmolowicz
    Poziom 9  

lukasz.sikora1993 napisał:
    Witam!
    Mam problem z synchronizacją telewizora SAMSUNG UE46F6400 z dekoderem HD 3000 cyfrowego polsatu. Chodzi mi o to, że nie mogę skonfigurować dekodera z telewizorem tak aby przełączać kanały pilotem od telewizora. Robię zgodnie z instrukcją obsługi ale nie ma takiego numeru dekodera jak mój. I muszę zaznaczyć nie ma mojego dekodera i koniec konfiguracji. Pilot nie przełącza kanałów dekodera.
    Jak można to zmienić?

rozwiazalem ten problem u mnie pilot juz dziala, Mam pytanie telewizor kupiles w polsce czy za granica?

Dodano po 4 [minuty]:

mihal2002 napisał:
    A widzisz jakieś inne rozwiązanie?
    Napisz do producenta TV lub dekodera i możesz się żalić. A odpowiedź dostałeś jednoznaczną i prawidłową, TY jak i inni.

Zalic sie nie mam zamiaru i nie pisz bzdur ze odpowiedz jest prawidlowa bo nie jest. Przeczytaj pytanie to sie dowiesz ze chodzi o
    "
    pjarmolowicz napisał:
    Chodzi mi o to, że nie mogę skonfigurować dekodera z telewizorem tak aby przełączać kanały pilotem od telewizora

Klania sie czytanie ze zrozumieniem!!!

2
  • #8 15 Sty 2014 18:22
    grubs
    Poziom 32  

pjarmolowicz napisał:

rozwiazalem ten problem u mnie pilot juz dziala, Mam pytanie telewizor kupiles w polsce czy za granica?

Wypada napisać jak to zrobiłeś dla potomnych.

1
  • #9 15 Sty 2014 22:23
    mihal2002
    Poziom 43  

pjarmolowicz napisał:
    Zalic sie nie mam zamiaru i nie pisz bzdur ze odpowiedz jest prawidlowa bo nie jest. Przeczytaj pytanie to sie dowiesz ze chodzi o

"Trzeba pisać po polskiemu a nie zalic sie". :D
    pjarmolowicz napisał:
    Klania sie czytanie ze zrozumieniem!!!

"Klania" się co? Ale "inni" tak maja z pisaniem.

0
  • #10 15 Sty 2014 22:29
    pjarmolowicz
    Poziom 9  

Witam u mnie byl problem bo kupilem tv w szwecji i nie moglem zmienic regionu na polske znalazlem link po angielsku
    http://www.eyeondemand.com/2013/06/21/how-to-...samsung-f-series-tvblu-ray-country-app-store/
    to jest opis do serii F. trzeba wejsc w system>ustawienia wpisac pin standardowo 0000 wybrac region jaki jest dostepny / dla tv kupionych za granica/ na nastepnej stronie przed potwierdzeniem regulaminu wybrac kombinacje klawiszy na pilocie MUTE>RETURN>VOL+>CH^>MUTE na pilocie z panelem dotykowym, dla innych serii kombinacja klawiszy przewijanie do przodu 289 przewijanie do tylu.
    powinno otworzyc sie okno ze wszystkimi krajami. Wybrac Polska>wpisac kod pocztowy>wybrac platworme na jakiej mamy telewizje np. N+ czy cyfrowy polsat (w moim przypadku CP) ps. nie wybierac nazwy dekodera tylko platworme gdzie mamy dekoder!!!

Pozdrawiam jeżeli nie bedzie dzialac to dajcie znac

Dodano po 4 [minuty]:

sorki ale nie mam polskiej czcionki a nie chcialo mi sie poprawiac slowa po slowie

2