cajmer83 napisał: Może i racja z tym wygłuszeniem ale na orginalnych głosnikach pod tym radiem jest miodzio a to co było orginalnie jak kupiłem auto i teraz to malina,tylko jak założe te phonocary to cicho gra ani basu ani sopranu jakby był jeden org. głośnik podpięty.potrzebny może wzmacniacz
Dodano po 3 [godziny] 20 [minuty]:
A jakbym wokół głośnków co są te otwory na głośniki zrobił taką komorę zamkniętą od dziury do blachy bądz troche otwartą czyby to coś pomogło czy wygłuszenie drzwi kpl
Bo oryginalne głośniki są przystosowane do takich warunków w drzwiach i napędzenia z radia a te phonocary nie. Ty musisz zagwarantować im zarówno odpowiedni montaż i przygotowanie drzwi jak i odpowiednie zasilenie czyli wzmacniacz. Nie zagrają odpowiednio bez tego. Nie zagrają basem bo nie masz wygłuszonych drzwi i podłączonych ich pod odpowiedni wzmacniacz. A jeśli chcesz wysokie tony to potrzebujesz też głośnika wysokotonowego a nie samego woofera.
Komora musiałaby mieć odpowiedni litraż a takiego nie uzyskasz w ten sposób.