Witam serdecznie posiadam czujnik podciśnienia 2SMPP-03 firmy Omron napięcie wyjściowe jako sygnał analogowy jest 0-40mV czy da się i jak "powielić" to napiecie w skali 0-5V?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamTasioror napisał:Odświeżam. Czy jest ktoś ktoś chętny pomóc?