Witam
Wymieniałem dzisiaj sprzęgło i zębatkę fusera. Po złożeniu wszystkiego do kupy drukarka wyświetla error 13.05 .
Papier dochodzi do samych rolek przed piecem i się zatrzymuje. Nie ma tam po drodze żadnego czujnika. Czujnik jest dopiero za rolkami grzejnymi.
Co może być przyczyną takiego zachowania.
Jak sprawdzić czy fuser się kręci? Bez założonej tacy odbiorczej(zszywacza) i dupleksu się nie uruchamia.
Czy można źle założyć sprzęgiełko napędzające fuser? Zaskoczyło bez problemów, chociaż trochę się nakombinowałem żeby założyć je na miejsce - chodzi o ten popychacz co pokrywa górna go naciska.
Wymieniałem dzisiaj sprzęgło i zębatkę fusera. Po złożeniu wszystkiego do kupy drukarka wyświetla error 13.05 .
Papier dochodzi do samych rolek przed piecem i się zatrzymuje. Nie ma tam po drodze żadnego czujnika. Czujnik jest dopiero za rolkami grzejnymi.
Co może być przyczyną takiego zachowania.
Jak sprawdzić czy fuser się kręci? Bez założonej tacy odbiorczej(zszywacza) i dupleksu się nie uruchamia.
Czy można źle założyć sprzęgiełko napędzające fuser? Zaskoczyło bez problemów, chociaż trochę się nakombinowałem żeby założyć je na miejsce - chodzi o ten popychacz co pokrywa górna go naciska.