#1 362508 15 Paź 2003 18:12 romoo romoo Użytkownik obserwowany Posty: 6492 Pomógł: 242 Ocena: 1377 Autor tematu Post #1 362508 15 Paź 2003 18:12 papier przechodzi przez drukarkE, czysty i nagrzany i zatrzymuje się w połowie kartki na wałku grzewczym i wyskakuje błąd 13 Mam na sprzedaż: 15.10.2005 pc111 15.10.2005 stk080 15.10.2005 ka2s0880 15.10.2005 strs5717
#2 363394 16 Paź 2003 14:23 Kazik Kazik Spec od drukarek Posty: 1577 Pomógł: 96 Ocena: 53 Pomocny post? (0) Post #2 363394 16 Paź 2003 14:23 Błąd 13 oznacza właśnie zacięcie papieru - w tym przypadku czujnik wyjściowy. Przejrzyj wszystkie czujniki oraz fuser, sprawdz czy rolki odbierające są sprawne i sią kręcą.