Witam posiadam Thomson TG122n 802.11n . Niestety kupowalem przez internet i nie otrzymalem plytki z sterownikami i niemam pojecia jakie powinny byc tam sterowniki . Instalowalem juz bardzo duzo sterownikow szukajac po nazwie sprzetu ale niestety to na nic. Po podlaczeniu do komputera otzymuje tylko komunikat o nazwie adaptera i nic wiecej. moze jest on uszkodzony niemam pojecia. Prosilbym o link cos cokolwiek co pomoże . Z gory dzieki