Witam posiadam sam subwoofer z zestawu logitech z623 bez głośnika centralnego i głośnik sterujący z zestawu creative sbs 380 chciał bym połączyć ten sprzęt żeby używać tego subwoofera czy jest taka możliwość ? Dodam że stykałem w logitechu piny 8 i 12 w wejściu din 15 i głośnik nie gra a gdzieś tu na forum wyczytałem że po przez połączenie 8 i 12 uruchamia się wzmacniacz z623