Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fujitsu Siemens Amilo LI 1720 - Laptop raz się włączy a po chwili reset

xxcinexxx 01 Kwi 2014 19:23 810 2
  • #1 01 Kwi 2014 19:23
    xxcinexxx
    Poziom 7  

Witam mam otóż taki problem z moim laptopem jest To laptop Fujitsu Siemens Amilo Li 1720 otóż mój problem polega na tym iż laptop się włączą prawidłowo diody wskazują na prace laptopa wszystko jest ok ale po jakiś 2-3 minutach laptop się restartuje ale już nie wyświetla obrazu a diody cały czas sygnalizują pracę próbowałem już wszystkiego z Tym laptopem reset biosu przekładanka części bo może coś uszkodzone nic nie pomaga czy ktoś ma jakieś pomysły liczę na szybko odpowiedź

Pozdrawiam Marcin

0 2
  • #2 02 Kwi 2014 06:33
    marek216

Poziom 43  

Na początek konserwacja, później programowanie bios, sprawdzenie kolejno kości RAM, kolejny do sprawdzenia most i grafa.

0
  • #3 02 Kwi 2014 09:46
    xxcinexxx
    Poziom 7  

Konserwacja i RAM sprawdzony i Zakonserwowany Most raczej odpada bo jak by był most to by odpalał 1/10 prób pozostaje mi Grafa i BIOS sprawdzę jak coś edita i napisze jak wygląda sytuacja

EDIT:
    Sprawdziłem wszystko i okazał się jednak most nawet sprawny inwerter nie dawał podświetlenia wyszło że na mostek na 3 nóżki nie dochodziło napięcie nóżki te odpowiadały za przekaz napięcia na inwertor. Dziękuję za pomoc :)

TEMAT MOŻNA ZAMKNĄĆ

0