Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Poszukuje Plyty Glownej z chipsetem VIA lub SIS, DDR1, AGPx8, LGA775

mentalec 20 Apr 2014 15:50 714 3
    mentalec
    Level 10  
    Witam, jak w temacie poszukuje plyty glownej o takich parametrach jak w temacie.

Parametry
    -kosci DDR1 (4 lub 2 sloty (najlepiej4))
    -chipsety VIA lub SIS
    -karta graficzna na wejscie AGP
    -socket procesora LGA 775 (chodzi o procesor Intel Celeron D,lub Pentium D)

Jak mozecie to znajdzcie mi jakas na allegro bo ja nie mam za bardzo czasu i nie znam sie na tym... z gory dziekuje! :)
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Kasek21
    Level 43  
    mentalec wrote:
    ja nie mam za bardzo czasu

To jakiś żart?!

Szukaj płyt od Asrock'a.
    dt1
    Admin of Computers group
    mentalec wrote:
    znajdzcie mi jakas na allegro bo ja nie mam za bardzo czasu

Witaj. To na pewno dobry powód, żeby każdy poświęcił swój czas dla Ciebie :)

Pomijając to - jeśli już pakować się w zabytek, to najlepiej kupić płytę, która umożliwi wpakowanie oprócz tych procesorów, które podałeś także lepszych (bo w zasadzie Celeron D czy Pentium D nie są niczym fajnym). Tak więc propozycja: płyty ASROCK 4CoreDual

Płyta ma podstawkę Socket 775, obsługuje Celerona, Pentium 4, Pentium D i Core Duo/Core2 Duo. Posiada zarówno AGP jak i PCI_E. Posiada sloty DDR1 oraz DDR2 (po dwa, można wykorzystać tylko jedne albo drugie, nie można mieszać pamięci). Jest na chipsecie VIA (czemu to był wymóg? Czemu nie na Intelu na przykład?)

Ta powinna spełnić wymagania. Przykładowe:
    http://allegro.pl/asrock-4coredual-vsta-ddr1-i-ddr2-pci-e-i-agp-i4150815212.html
    http://allegro.pl/plyta-glowna-asrock-4coredual-sata2-ddr2i1-agp-pci-i4155422282.html
    mentalec
    Level 10  
    dobra, dzieki ;)