Witam
Próbuje zmienić win z 8 na 7 za pomocą usb.
Przygotowałem bootowalnego pendriva dostałem się do biosu wcisnąłem f10 ustawiłem na pierwszych miejscach wszystko co ma w nazwie usb i... nic. Ponowiłem wejście do biosu wcisnąłem f9 dostałem się do boot manager'a i mam opcje:
os boot manager po jej wybraniu system chce się naprawiać finalnie uruchamia się standardowo, drugą i ostatnią opcją jest boot from efi file nie mam pojęcia co to więc proszę o pomoc jak skonfigurować odpowiednio opcje bym pozbył się win 8
Próbuje zmienić win z 8 na 7 za pomocą usb.
Przygotowałem bootowalnego pendriva dostałem się do biosu wcisnąłem f10 ustawiłem na pierwszych miejscach wszystko co ma w nazwie usb i... nic. Ponowiłem wejście do biosu wcisnąłem f9 dostałem się do boot manager'a i mam opcje:
os boot manager po jej wybraniu system chce się naprawiać finalnie uruchamia się standardowo, drugą i ostatnią opcją jest boot from efi file nie mam pojęcia co to więc proszę o pomoc jak skonfigurować odpowiednio opcje bym pozbył się win 8