Witam!
Mam taki problem, że w PSpice w wersji 8 (a w zasadzie w simantice) nie mogę znaleźć pewnych elementów. Nie mogę ich też znaleźć na stronie producenta, a muszę zrobić projekt na studia.. "rekomendowano" mi właśnie PSpicea..
Czy istnieje gdzies jakas wielka baza elementów do wersji 8 albo czy da się jakoś tę, która jest tu w download (do wersji 7) zmienić by pasowała?
Czy generalnie odpuścić sobie PSpice'a i zaprzyjaźnić się z Protelem? Czy tam jest większy wybór elementów?
Dzięki wielkie i czekam na Wasze opinie
Pozdrawiam!
Mam taki problem, że w PSpice w wersji 8 (a w zasadzie w simantice) nie mogę znaleźć pewnych elementów. Nie mogę ich też znaleźć na stronie producenta, a muszę zrobić projekt na studia.. "rekomendowano" mi właśnie PSpicea..
Czy generalnie odpuścić sobie PSpice'a i zaprzyjaźnić się z Protelem? Czy tam jest większy wybór elementów?
Dzięki wielkie i czekam na Wasze opinie
Pozdrawiam!