Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka Mastercook PFD-104 - urwany zabierak bębna

gogola 30 Kwi 2014 13:48 2202 6
  • #1 30 Kwi 2014 13:48
    gogola
    Poziom 9  

Podczas wirowania urwał się jeden z trzech zabieraków bębna (prane były 3 nakładki schodowe;( i 'dały radę' pralce).

Proszę o pouczenie, czy taki zabierak można wymienić we własnym zakresie, czy jest to czynność skomplikowana, wymagająca wzywania serwisanta?

Pozdrowienia dla użytkowników Mastercook PFD-104 z zaleceniami, aby jednak nie prali nakładek schodowych inaczej niż RĘCZNIE ;)

1 6
  • #2 02 Maj 2014 09:28
    MDD
    Poziom 26  

zabierak na zatrzaskach czy na śruby (mocowanie) . Zatrzaski bez problemu. śruby rozbierasz zbiornik.

0
  • #3 02 Maj 2014 15:46
    gogola
    Poziom 9  

Aha! U mnie na zatrzaski, więc łatwo. Dzięki MDD. Pozdrawiam

0
  • Pomocny post
    #4 03 Maj 2014 11:12
    MDD
    Poziom 26  

tak to jest z plastikami sprawdzaj co jakiś czas filtr urwane elementy mogą ci zablokować pompkę , chyba że je znalazłeś

0
  • #5 05 Maj 2014 10:58
    gogola
    Poziom 9  

Nie, nie znalazłam tych urwanych elementów (zabierak oczywiście był w bębnie, luzem;), to chyba jakieś całkiem małe wypustki?

Wyobraź sobie, że usiłowałam z powrotem włożyć na miejsce ten urwany zabierak, i za którymś razem się udało. Z tym, że on w tej chwili jest osadzony 'na mur', a dwa pozostałe (które, na szczęście, się nie urwały) mają pewne luzy, kiedy się je sprawdza jak są umocowane. Nie wiem, czy z tym 'na mur' to prawidłowe założenie, ale dwa cykle prania zrobiłam, i ... bez problemów. Więc niech tak pozostanie:)

Dzięki i pozdrawiam

0
  • #7 09 Maj 2014 00:12
    gogola
    Poziom 9  

Robsonie33, dzięki za namiar. Kupię, ale dopiero jak ten odpadnie;)
    Pozdrawiam

0