Witam.
W mojej 12-letniej pralce zaczynają "śpiewać" łożyska / stara dobra konstrukcja /. Oznacza to zapewne, że niebawem będę musiał zmierzyć się z tematem ich wymiany. W związku z powyższym poszukuję service manual'a do tego modelu.
Znalazłem zestaw łożyska z uszczelkami za 208 zł czy ta cena jest rozsądna ?
Może się orientujecie jak byłby koszt wymiany łożysk gdybym to zlecił fachowcowi ?
Czy możecie ewentualnie kogoś polecić we Wrocławiu.
pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc // Marcin
W mojej 12-letniej pralce zaczynają "śpiewać" łożyska / stara dobra konstrukcja /. Oznacza to zapewne, że niebawem będę musiał zmierzyć się z tematem ich wymiany. W związku z powyższym poszukuję service manual'a do tego modelu.
Znalazłem zestaw łożyska z uszczelkami za 208 zł czy ta cena jest rozsądna ?
Może się orientujecie jak byłby koszt wymiany łożysk gdybym to zlecił fachowcowi ?
Czy możecie ewentualnie kogoś polecić we Wrocławiu.
pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc // Marcin