Witam. Zastanawiam się nad zakupem kolumn Quadral sx 1550 80/160 watt, 4-8 ohm, 30-22000 hz. Chciałem zasięgnąć opinii na temat tego sprzętu w necie ale niestety nigdzie nic na ich temat nie znalazłem. Czyżby były aż tak kijowe, że nikt nie chce o nich mówić, a może wręcz odwrotnie. Napiszcie, co o nich sądzicie. Sprzęt do którego chcę je podłączyć, to amplituner ONKYO 525. Czekam na info i pozdrawiam.