logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Czy kolumny Quadral SX-1550 80/160W dobrze współpracują z amplitunerem ONKYO 525?

2waldi 03 Maj 2014 18:51 4851 3
REKLAMA
  • #1 13566404
    2waldi
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Ocena: 1
    Witam. Zastanawiam się nad zakupem kolumn Quadral sx 1550 80/160 watt, 4-8 ohm, 30-22000 hz. Chciałem zasięgnąć opinii na temat tego sprzętu w necie ale niestety nigdzie nic na ich temat nie znalazłem. Czyżby były aż tak kijowe, że nikt nie chce o nich mówić, a może wręcz odwrotnie. Napiszcie, co o nich sądzicie. Sprzęt do którego chcę je podłączyć, to amplituner ONKYO 525. Czekam na info i pozdrawiam.
  • REKLAMA
  • #2 13576297
    7-up
    Poziom 12  
    Posty: 59
    Pomógł: 1
    Ocena: 1
    Wysokotonowy głośnik stożkowy i piankowe zawieszenie reszty głośników za dobrze o nich nie świadczy. Jeśli jednak pochodzą z wiarygodnego źródła, nie maja uszkodzonych w/w i maja dobrą cenę to można brać.
  • REKLAMA
  • #3 13576599
    2waldi
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Ocena: 1
    Dzięki za radę. Będę myślał, chociaż niedawno wpadł mi w "ucho" zestaw Bose acoustimas 5 sporo droższy ale przynajmniej słyszałem jak gra.
  • #4 13583161
    7-up
    Poziom 12  
    Posty: 59
    Pomógł: 1
    Ocena: 1
    Bose uznana firma na całym świecie i dodatkowo wpadła Ci w ucho, same zalety.
REKLAMA