Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak połączenia z internetem po usunięciu programów.

10 Maj 2014 10:47 882 3
  • Poziom 6  
    Witam! Wczoraj wieczorem mój syn postanowił usunąć parę zbędnych programów z laptopa. Niestety nie mogę od tej pory połączyć się z internetem. Nie wiem czy nie usunął jakis sterowników. Windows 8 nie wykrywa mi sieci, a wiem ze to nie wina dstawcy bo na moim kompie wszystko działa. Jak rozwiązac problem?

Internet mam z multimedia,
    Po wejściu w menadżer urządzeń->karty sieciwe pojawiają się następujące pozycje:
    -bluetooth device (personal area network)
    -Realtek PCLEnGBE family Controler #2
    -microspft Kernel Debug Network Adapter
    -urządzenie bluetooth (protokół TDI RF CDMM
  • Poziom 15  
    Witam :) proszę wejść w Panel Sterowania, następnie system i zabezpieczenia (zapoznaj się ze stanem komputera) następnie Odzyskiwanie, otwórz przywracanie systemu,

cofnij zmiany o jeden czy dwa dni od kiedy wystąpił problem, parę godzin to trwa ale powinno pomóc.
  • Poziom 6  
    Nietety przywracanie systemu nie powidło się, wybrałkem chyba wszystkie mozlkiwe punkty przywracania i nic.
  • Poziom 15  
    Hmm? można to zrobić inaczej ;) w prawym dolnym rogu ekranu myszą na ustawienia, zasilanie uruchom ponownie komputer. trzymając jednocześnie lewy klawisz Shift, komputer uruchomi się w trybie awaryjnym, następnie proszę wybrać opcję Rozwiąż Problemy dalej wybrać odśwież.

Jak tak też się nie da to będziemy myśleć inaczej.