Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lark FreeLine 70,6 - Jak ustawic polski jezyk

11 Maj 2014 14:26 1380 5
  • Poziom 27  
    W tablecie pojawiły się chińskie znaki ,były polskie ,nie znam tego sprzętu dostałem, działał po naładowaniu baterii pojawiła się chińszczyzna.( może mimo woli zrobiłem hard reset ) Czy należy teraz reinstalować androida ,cze gdzieś w menu jest opcja wyboru języka ,tylko gdzie jest to menu?
  • Poziom 10  
    Cześć. Powiedz na początek jaki masz android wtedy będę w stanie pokierować Cie jak zmienić język na polski. W większości systemów android jest język polski więc myślę, że nie będzie problemu ze zmianą :)
  • Poziom 27  
    Dziesięć minut mi to zajęło ,ale między krzaczkami znalazłem android 4.0.4 to chyba jest to.
  • Poziom 10  
    wchodzisz tak. Menu --> szukasz takiej zębatki w menu co symbolizuje ustawienia --> teraz w otwartym menu ustawień szukasz takiego białego kwadracika z literką "A" i pierwsza pozycja to jest język klikasz w nią i w menu przewijasz aż znajdziesz polski.
  • Poziom 27  
    Dzięki za chęć pomocy ,ale ja jestem niecierpliwy i wyszukanie odpowiedniej pozycji w menu rozwiązałem w taki sposób: Ustawiłem w aparacie foto menu z wyborem języka ,następnie porównując krzaczki przypasowałem podobny w menu tabletu i otworzył się wybór języka i teraz badziewie o imieniu lark ma już język polski (ciekawe na jak długo )
  • Poziom 10  
    Okej nie ma problemu. Wazne ze problem rozwiazany.