Posiadam to autko, 1.1, 99 r. i liczniki jaeger. W zeszłym roku zacał sie problem, ze wskazówka prędkościomierza nie opada przy zwalnianiu, porusza się też skokami. Wzmaga się to zjawisko przy chłodnym ranku i wilgoci. Po wyłączeniu zapłonu opadnie o ok. 1 cm i tak zostaje. Muszę wówczas włączyć i wyłączyć zapłon kika razy, gdyż przy wyłączaniu opada o kolejny centymetr. 1 raz zdarzyło mi się , że obrotomierz tez zgłupiał.
Podczas rozmowy telefonicznej z serwisem polecili wymiane zestawu, który trochę kosztuje...
Podczas rozmowy telefonicznej z serwisem polecili wymiane zestawu, który trochę kosztuje...