Witam, mam taki malutki problemik, a mianowicie: niby monitorek pracuje prawidłowo po upływie minuty-pięciu, ale po załączniu monitora obraz jest delikatnie zwężony po bokach około 1do2 cm. i przesunięty w lewo 2cm. po upływie minuty do trzech ustawia się prawodłowo w ciągu jednej sekundy. Usterka troszke nietypowa, moje pytanie brzmi: od czego zacząć?
Wszystkie sugestie i porady mile widziane, również schemat mile widziany.
zmieniłem temat, proszę czytelniej opisywać problem w temacie
kosmita
Wszystkie sugestie i porady mile widziane, również schemat mile widziany.
zmieniłem temat, proszę czytelniej opisywać problem w temacie
kosmita