Witam
Mam małe pytanko czy mógłby mnie ktos uswiadomic jak to sie robi
Wiem tylko ze polegan to na na usunięciu całej logicznej struktury dysku i zbudowaniu jej od nowa. Mam równiez kilka pytań :
1 czy jest to bezbieczne???
2 jakich programów urzyc do poszczególnych dysków i czy jest moze jeden uniwersalny???
3 czy ktos posiada te programy
Z góry dziękuje za pomoc
pozdrawiam
Mam małe pytanko czy mógłby mnie ktos uswiadomic jak to sie robi
Wiem tylko ze polegan to na na usunięciu całej logicznej struktury dysku i zbudowaniu jej od nowa. Mam równiez kilka pytań :
1 czy jest to bezbieczne???
2 jakich programów urzyc do poszczególnych dysków i czy jest moze jeden uniwersalny???
3 czy ktos posiada te programy
Z góry dziękuje za pomoc
pozdrawiam