logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

poszukuje programu do niskopoziomowego formatowania dysków !

annguss 15 Cze 2005 16:09 3771 7
REKLAMA

Podsumowanie tematu

✨ Poszukiwano programu do niskopoziomowego formatowania dysków firm Seagate, Fujitsu, Western Digital oraz Hitachi. W odpowiedziach wskazano, że niskopoziomowe formatowanie dysku LBA nie jest możliwe do wykonania przez użytkownika, a zamiast tego zaleca się zerowanie dysku. Polecano programy takie jak Boot and Nuke (DBAN) do skutecznego wymazywania danych i usuwania uszkodzonych sektorów (badów). Wspomniano także narzędzia typu wdclear do zerowania dysków oraz loformat jako program do formatowania. Dodatkowo sugerowano użycie PartitionMagic 8, który umożliwia formatowanie z wymazywaniem i pomaga nawet przy uszkodzonych sektorach.
REKLAMA